provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trajno mlijeko 2,8% m.m. | Dukat |
Nema promo pakiranje
|
6x1l | 4,98 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Trajno mlijeko 2,8% m.m. Dukat, 6x1l 4,98€ -18%Nema promo pakiranje |
|||||||||||
| Njoki | Rummo |
Nema
|
500g | 3,99 |
-18% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Njoki Rummo, 500g 3,99€ -18%Nema |
|||||||||||
| KRUŠOVICE PIVO | Krušovice |
Nema svijetlo
|
0,5l | 1,35 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
KRUŠOVICE PIVO Krušovice, 0,5l 1,35€ -18%Nema svijetlo |
|||||||||||
| Krizantema Multiflora | Nije navedeno |
Nema u tegli
|
od 19cm, kom | 4,49 |
-18% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Krizantema Multiflora Nije navedeno, od 19cm, kom 4,49€ -18%Nema u tegli |
|||||||||||
| Wild Stone tava | Tognana |
Nema
|
20 cm, kom | 10,99 |
-18% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Wild Stone tava Tognana, 20 cm, kom 10,99€ -18%Nema |
|||||||||||
| Ballarini Gorgonzola Sir | Ballarini |
meki sir
|
150g | 2,49 |
-19% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Ballarini Gorgonzola Sir Ballarini, 150g 2,49€ -19%meki sir |
|||||||||||
| Traminac bijelo vino | Iločki Podrumi |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 6,49 |
-19% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Traminac bijelo vino Iločki Podrumi, 0,75l 6,49€ -19%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| GRAŠEVINA bijelo vino | Kutjevo |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 8,49 |
-19% | konzum | 12.10. - 25.10. |
GRAŠEVINA bijelo vino Kutjevo, 0,75l 8,49€ -19%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Malvazija bijelo vino | Franc Arman |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,99 |
-19% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Malvazija bijelo vino Franc Arman, 0,75l 10,99€ -19%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Rosso Toscana crno vino | Villa Antinori |
Nema crno vino
|
0,75l | 5,99 |
-19% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rosso Toscana crno vino Villa Antinori, 0,75l 5,99€ -19%Nema crno vino |
|||||||||||
| Cekin pileći rasjek premium | Cekin |
Nema
|
cca 1000g, 1kg | 4,19 |
-19% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Cekin pileći rasjek premium Cekin, cca 1000g, 1kg 4,19€ -19%Nema |
|||||||||||
| Higijenski ulošci | Libresse |
Cijena uz MultiPlus odabrane vrste, duo pack
|
20/1, pak | 3,15 |
-19% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Higijenski ulošci Libresse, 20/1, pak 3,15€ -19%Cijena uz MultiPlus odabrane vrste, duo pack |
|||||||||||
| Wild Stone tava | Tognana |
Nema
|
28 cm, kom | 16,99 |
-19% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Wild Stone tava Tognana, 28 cm, kom 16,99€ -19%Nema |
|||||||||||
| Arf sredstvo za čišćenje cream, original, citro | Arf |
Nema
|
400ml | 1,89 |
-20% | konzum | 7.10. - 30.11. |
Arf sredstvo za čišćenje cream, original, citro Arf, 400ml 1,89€ -20%Nema |
|||||||||||
| Freixenet Carta Nevada | Freixenet |
pjenušac
|
0,75l | 7,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Freixenet Carta Nevada Freixenet, 0,75l 7,99€ -20%pjenušac |
|||||||||||
| Prosciutto Cotto | Casa Modena |
narezak
|
125g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosciutto Cotto Casa Modena, 125g 1,83€ -20%narezak |
|||||||||||
| Camembert sir | Vindija |
Nema meki
|
250g | 3,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Camembert sir Vindija, 250g 3,99€ -20%Nema meki |
|||||||||||
| Pinot de Gotho crno vino | Kutjevo |
Nema crno vino
|
0,75l | 11,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pinot de Gotho crno vino Kutjevo, 0,75l 11,99€ -20%Nema crno vino |
|||||||||||
| Lardo narezak |
Nema narezak
|
90g | 2,39 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Lardo narezak 90g 2,39€ -20%Nema narezak |
||||||||||||
| Guanciale prutići | Negroni | 100g | 2,69 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Guanciale prutići Negroni, 100g 2,69€ -20% |
||||||||||||