provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher | Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher |
odabrane vrste
|
1,18 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher 1,18€ -25%odabrane vrste |
||||||||||||
| Kremšnite | MLINAR |
Nema
|
280 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kremšnite MLINAR, 280 g 3,19€ -25%Nema |
|||||||||||
| Kiselo vrhnje 12% m.m. | ABC |
Nema kiselo vrhnje
|
900 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kiselo vrhnje 12% m.m. ABC, 900 g 2,99€ -25%Nema kiselo vrhnje |
|||||||||||
| Kroasani | Pejak |
Nema marelica ili čokolada
|
510 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kroasani Pejak, 510 g 2,99€ -25%Nema marelica ili čokolada |
|||||||||||
| Brašno glatko T-550 | Tena |
Nema pšenično bijelo brašno
|
2 kg | 1,15 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Brašno glatko T-550 Tena, 2 kg 1,15€ -25%Nema pšenično bijelo brašno |
|||||||||||
| Liker Teranino | Teranina |
do -25% popusta razne vrste
|
0,00 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Liker Teranino Teranina 0,00€ -25%do -25% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Sredstvo za čišćenje stakla | Arf |
Nema razne vrste
|
650 ml | 1,49 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Sredstvo za čišćenje stakla Arf, 650 ml 1,49€ -25%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Keksi | CAMPIELLO |
KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste
|
700 g | 2,39 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Keksi CAMPIELLO, 700 g 2,39€ -25%KUPI 3 ZA 6,75 € (cijena po komadu 2,25 €) razne vrste |
|||||||||||
| Namaz od lješnjaka | Nutella |
Nema
|
750 g | 6,29 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nutella, 750 g 6,29€ -25%Nema |
|||||||||||
| Čokoladne banane | Kandit |
Nema original
|
280 g | 2,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne banane Kandit, 280 g 2,89€ -25%Nema original |
|||||||||||
| Kikiriki maslac | LINO LADA |
Nema creamy
|
350 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kikiriki maslac LINO LADA, 350 g 3,19€ -25%Nema creamy |
|||||||||||
| Čokolada Dubai | MARDINNI |
Nema
|
200 g | 5,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Dubai MARDINNI, 200 g 5,99€ -25%Nema |
|||||||||||
| Bomboni gumeni | K-Classic |
Nema odabrane vrste
|
200 g | 0,89 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bomboni gumeni K-Classic, 200 g 0,89€ -25%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Mozart kugle | Gold Edition |
tamna čokolada
|
200 g | 2,99 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle Gold Edition, 200 g 2,99€ -25%tamna čokolada |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema Mmmega, odabrane vrste
|
300 g | 3,19 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 300 g 3,19€ -25%Nema Mmmega, odabrane vrste |
|||||||||||
| Salama odabrane vrste | Gavrilović |
Nema čajna kobasica / salama
|
80 g | 1,69 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Salama odabrane vrste Gavrilović, 80 g 1,69€ -26%Nema čajna kobasica / salama |
|||||||||||
| Okruglice Pizza pops | Cekin |
Nema
|
500 g | 4,99 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Okruglice Pizza pops Cekin, 500 g 4,99€ -26%Nema |
|||||||||||
| Njoki | K-Classic |
Nema od svježeg krumpirovog tijesta
|
500 g | 0,95 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njoki K-Classic, 500 g 0,95€ -26%Nema od svježeg krumpirovog tijesta |
|||||||||||
| Spaghetti Bolognese | K-Classic |
Nema
|
1 kg | 3,29 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Spaghetti Bolognese K-Classic, 1 kg 3,29€ -26%Nema |
|||||||||||
| Malvazija | VINARIJA PRODAN |
Nema bijelo vino kvalitetno
|
0,75 L | 3,99 |
-27% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Malvazija VINARIJA PRODAN, 0,75 L 3,99€ -27%Nema bijelo vino kvalitetno |
|||||||||||