provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čokolada | Merci |
Nema odabrane vrste
|
100-112 g | 1,79 |
-35% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada Merci, 100-112 g 1,79€ -35%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Krekeri | Croco |
Nema razne vrste
|
400 g | 1,99 |
-35% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krekeri Croco, 400 g 1,99€ -35%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Jägerhorn Biljni liker | Jägerhorn |
Nema 30% alkohola
|
0,7 L | 3,99 |
-35% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Jägerhorn Biljni liker Jägerhorn, 0,7 L 3,99€ -35%Nema 30% alkohola |
|||||||||||
| Margarinski namaz | Omegol |
Nema B1
|
225 g | 1,29 |
-35% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Margarinski namaz Omegol, 225 g 1,29€ -35%Nema B1 |
|||||||||||
| Majoneza | THOMY |
Nema delikates
|
611 g | 3,49 |
-36% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Majoneza THOMY, 611 g 3,49€ -36%Nema delikates |
|||||||||||
| Čokolada | K-Classic |
Nema mliječna jagoda ili višnja
|
100 g | 0,99 |
-36% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokolada K-Classic, 100 g 0,99€ -36%Nema mliječna jagoda ili višnja |
|||||||||||
| Gyoza | Ajinmoto |
s piletinom i povrćem ili svinjetinom
|
600 g | 6,29 |
-37% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Gyoza Ajinmoto, 600 g 6,29€ -37%s piletinom i povrćem ili svinjetinom |
|||||||||||
| Maslinovo ulje Tradicija extra djevičansko | Orgula |
Nema
|
1 L | 7,99 |
-38% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Maslinovo ulje Tradicija extra djevičansko Orgula, 1 L 7,99€ -38%Nema |
|||||||||||
| Spiced rum 35% alkohola | Bacardi |
Nema
|
0,7 L | 11,50 |
-38% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Spiced rum 35% alkohola Bacardi, 0,7 L 11,50€ -38%Nema |
|||||||||||
| Zvrk sa sirom |
u plitici
|
180 g | 0,67 |
-38% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Zvrk sa sirom 180 g 0,67€ -38%u plitici |
||||||||||||
| Vino crno ili bijelo | Vranac |
Nema suho
|
5 L | 7,99 |
-38% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vino crno ili bijelo Vranac, 5 L 7,99€ -38%Nema suho |
|||||||||||
| Praline | Gold Edition |
irski viski
|
150 g | 1,99 |
-39% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Gold Edition, 150 g 1,99€ -39%irski viski |
|||||||||||
| Croissant | Nije navedeno |
Nema pistacija maslac
|
95 g | 0,89 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Croissant Nije navedeno, 95 g 0,89€ -40%Nema pistacija maslac |
|||||||||||
| Krekeri | CRICH |
Nema slani
|
500 g | 1,79 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Krekeri CRICH, 500 g 1,79€ -40%Nema slani |
|||||||||||
| Granola | Go On |
Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti
|
300 g | 2,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Granola Go On, 300 g 2,99€ -40%Nema protein brownie&cherry ili čokolada i orašasti |
|||||||||||
| Omekšivač rublja | Ornel |
Super prilika razne vrste
|
1,5L ili 1,6L | 2,79 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Omekšivač rublja Ornel, 1,5L ili 1,6L 2,79€ -40%Super prilika razne vrste |
|||||||||||
| Hrana za pse suha meso i povrće | Darling |
Nema
|
15 kg | 23,99 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrana za pse suha meso i povrće Darling, 15 kg 23,99€ -40%Nema |
|||||||||||
| Pašteta | GAVRILOVIĆ |
Nema losos ili pastrva
|
100 g | 1,59 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pašteta GAVRILOVIĆ, 100 g 1,59€ -40%Nema losos ili pastrva |
|||||||||||
| Mliječna čokolada | Seka ili Braco |
Nema razne vrste
|
75 ili 85g | 0,89 |
-40% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mliječna čokolada Seka ili Braco, 75 ili 85g 0,89€ -40%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Weisser Riese |
Super prilika Universal ili Color
|
2,25kg ili 2250ml | 9,99 |
-41% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Weisser Riese, 2,25kg ili 2250ml 9,99€ -41%Super prilika Universal ili Color |
|||||||||||