provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bailey's Liker | Bailey's |
Nema
|
0,7l | 17,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Bailey's Liker Bailey's, 0,7l 17,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Hrana za pse | My Pets |
Nema odabrane vrste, s govedinom
|
1250g | 1,25 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Hrana za pse My Pets, 1250g 1,25€ -21%Nema odabrane vrste, s govedinom |
|||||||||||
| Krizantema Multiflora | Nije navedeno |
Nema u tegli
|
od 23cm, kom | 5,49 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Krizantema Multiflora Nije navedeno, od 23cm, kom 5,49€ -21%Nema u tegli |
|||||||||||
| Wild Stone tava wok | Tognana |
Nema
|
28 cm, kom | 20,00 |
-21% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Wild Stone tava wok Tognana, 28 cm, kom 20,00€ -21%Nema |
|||||||||||
| Prosecco | Mionetto |
Nema
|
0,2 l | 4,59 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Mionetto, 0,2 l 4,59€ -22%Nema |
|||||||||||
| POŠIP | Blato |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 10,79 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
POŠIP Blato, 0,75l 10,79€ -22%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Bakalar na bijelo | Special Moments |
Nema namaz od norveškog bakalara
|
250g | 5,29 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Bakalar na bijelo Special Moments, 250g 5,29€ -22%Nema namaz od norveškog bakalara |
|||||||||||
| Praline odabrane vrste | Lindt |
Nema
|
200g | 6,99 |
-22% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Praline odabrane vrste Lindt, 200g 6,99€ -22%Nema |
|||||||||||
| WATA AUTO PUNJAČ DUAL USB-A&USB-C | Wata |
Nema s dvostrukim priključcima (USB-A i USB-C), ukupna snaga: 15W (maks.)
|
30W, kom | 6,99 |
-22% | konzum | 14.10. - 27.10. |
WATA AUTO PUNJAČ DUAL USB-A&USB-C Wata, 30W, kom 6,99€ -22%Nema s dvostrukim priključcima (USB-A i USB-C), ukupna snaga: 15W (maks.) |
|||||||||||
| Đuveč | Podravka |
Nema bez konzervansa
|
690g | 2,79 |
-22% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Đuveč Podravka, 690g 2,79€ -22%Nema bez konzervansa |
|||||||||||
| Sarma |
Nema
|
kom | 1,39 |
-22% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Sarma kom 1,39€ -22%Nema |
||||||||||||
| Čajna kobasica | Podravka |
maxi
|
650g | 8,79 |
-22% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Čajna kobasica Podravka, 650g 8,79€ -22%maxi |
|||||||||||
| Lampa stolna bijela | Grundig |
Nema
|
kom | 6,99 |
-22% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Lampa stolna bijela Grundig, kom 6,99€ -22%Nema |
|||||||||||
| Grijalica D01-HE20 | Home |
Nema konvektorska grijalica
|
kom | 53,99 |
-22% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Grijalica D01-HE20 Home, kom 53,99€ -22%Nema konvektorska grijalica |
|||||||||||
| LEDOMAT | Delimano |
Nema kpacitet od 12kg leda dnevno i 8 kockica po ciklusu
|
sivi, kom | 70,00 |
-22% | konzum | 9.10. - 31.10. |
LEDOMAT Delimano, sivi, kom 70,00€ -22%Nema kpacitet od 12kg leda dnevno i 8 kockica po ciklusu |
|||||||||||
| Dalmatinski mix narezak | Pivac | 300g | 6,49 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski mix narezak Pivac, 300g 6,49€ -23% |
||||||||||||
| Prosecco | Martini | 0,75L | 12,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosecco Martini, 0,75L 12,99€ -23% |
||||||||||||
| Plavac crno vino | Lectus |
crno vino
|
0,75l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac crno vino Lectus, 0,75l 9,99€ -23%crno vino |
|||||||||||
| Sivi pinot bijelo vino | Krauthaker |
Nema
|
0,75 l | 9,99 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Sivi pinot bijelo vino Krauthaker, 0,75 l 9,99€ -23%Nema |
|||||||||||
| Mortadela s pistacijama | Rovagnati |
Nema
|
1 kg | 11,49 |
-23% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Mortadela s pistacijama Rovagnati, 1 kg 11,49€ -23%Nema |
|||||||||||