provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calluna All Saints Deco Angel | Nije navedeno |
Nema
|
14cm, kom | 3,99 |
-27% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Calluna All Saints Deco Angel Nije navedeno, 14cm, kom 3,99€ -27%Nema |
|||||||||||
| Rose Valdo Doc Brut Prosecco | Valdo | 0,75L | 9,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Rose Valdo Doc Brut Prosecco Valdo, 0,75L 9,99€ -28% |
||||||||||||
| Zweigelt crno vino | Vina Erdut |
crno vino
|
0,75l | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Zweigelt crno vino Vina Erdut, 0,75l 4,99€ -28%crno vino |
|||||||||||
| SALAMA OBLOŽENA PARMEZANOM | Sorger |
Nema narezak
|
75g | 1,79 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
SALAMA OBLOŽENA PARMEZANOM Sorger, 75g 1,79€ -28%Nema narezak |
|||||||||||
| RAJNSKI RIZLING, CHARDONNAY, SAUVIGNON | Orahovica |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 4,49 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
RAJNSKI RIZLING, CHARDONNAY, SAUVIGNON Orahovica, 0,75l 4,49€ -28%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Graševina bijelo vino | Vina Erdut |
Nema kvalitno bijelo vino
|
0,75 l | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Graševina bijelo vino Vina Erdut, 0,75 l 4,99€ -28%Nema kvalitno bijelo vino |
|||||||||||
| Pošip bijelo vino | Madirazza |
Nema
|
0,75 l | 8,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Pošip bijelo vino Madirazza, 0,75 l 8,99€ -28%Nema |
|||||||||||
| ROSE | Vina Erdut | 0,75L | 4,99 |
-28% | konzum | 12.10. - 25.10. |
ROSE Vina Erdut, 0,75L 4,99€ -28% |
||||||||||||
| Grašak | Podravka |
Nema
|
520g | 1,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Grašak Podravka, 520g 1,99€ -28%Nema |
|||||||||||
| Paprika rezana | Doora | 280g | 1,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Paprika rezana Doora, 280g 1,99€ -28% |
||||||||||||
| Pinđur | Garden Good |
Nema
|
540g | 3,59 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Pinđur Garden Good, 540g 3,59€ -28%Nema |
|||||||||||
| Zelenoli bilje | Nije navedeno |
Nema u keramičkoj tegli promjera 6cm
|
kom | 2,49 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Zelenoli bilje Nije navedeno, kom 2,49€ -28%Nema u keramičkoj tegli promjera 6cm |
|||||||||||
| Al Bronzo tjestenina | Barilla |
Nema odabrane vrste
|
500g | 1,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Al Bronzo tjestenina Barilla, 500g 1,99€ -28%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Koncentrat rajčice | Podravka |
Nema
|
190 g | 1,49 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Koncentrat rajčice Podravka, 190 g 1,49€ -28%Nema |
|||||||||||
| Zdjelica 23cm | Tognana |
Nema
|
23 cm, kom | 4,99 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Zdjelica 23cm Tognana, 23 cm, kom 4,99€ -28%Nema |
|||||||||||
| Podmetač ovalni 30x45cm | Home |
Nema
|
oval, 30x45 cm, kom | 2,49 |
-28% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Podmetač ovalni 30x45cm Home, oval, 30x45 cm, kom 2,49€ -28%Nema |
|||||||||||
| Parni čistač | Rovus |
Nema bežični
|
kom | 50,00 |
-28% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Parni čistač Rovus, kom 50,00€ -28%Nema bežični |
|||||||||||
| Prismo mini projektor | Wata |
Nema HD rezolucija, gratis projekcijsko platno 100"
|
kom | 50,00 |
-28% | konzum | 9.10. - 31.10. |
Prismo mini projektor Wata, kom 50,00€ -28%Nema HD rezolucija, gratis projekcijsko platno 100" |
|||||||||||
| La Dolce Italia Prosecco | La Dolce Italia |
prosecco
|
0,75l | 6,79 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
La Dolce Italia Prosecco La Dolce Italia, 0,75l 6,79€ -29%prosecco |
|||||||||||
| Hugo pjenušavo vino | Gracioso |
Nema odabrane vrste
|
0,75l | 2,59 |
-29% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Hugo pjenušavo vino Gracioso, 0,75l 2,59€ -29%Nema odabrane vrste |
|||||||||||