provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Preklopni toster 4u1 Simpex 32980 | Simpex Basic |
Nema za vafle, sendviče, krafne, roštilj
|
1 kom | 29,99 |
-14% | spar | 7.10. - 15.12. |
Preklopni toster 4u1 Simpex 32980 Simpex Basic, 1 kom 29,99€ -14%Nema za vafle, sendviče, krafne, roštilj |
|||||||||||
| Električno kuhalo ECG RZ 19 | ECG |
Nema pogodno i za kuhanje riže, kus-kusa, prosa, heljde, krumpira i povrća, kapacitet: 1,8 L, kapaci...
Nema pogodno i za kuhanje riže, kus-kusa, prosa, heljde, krumpira i povrća, kapacitet: 1,8 L, kapacitet maks. 1500 g riže, automatski održava temperaturu nakon završetka procesa kuhanja (do 3 h), sigurnosni prekidač, zaštita od pregrijavanja, ulazna snaga: 700 W
|
1 kom | 29,99 |
-14% | spar | 7.10. - 15.12. |
Električno kuhalo ECG RZ 19 ECG, 1 kom 29,99€ -14%Nema pogodno i za kuhanje riže, kus-kusa, prosa, heljde, krumpira i povrća, kapacitet: 1,8 L, kapacitet maks. 1500 g riže, automatski održava temperaturu nakon završetka procesa kuhanja (do 3 h), sigurnosni prekidač, zaštita od pregrijavanja, ulazna snaga: 700 W |
|||||||||||
| Trajno mlijeko Dukat | Dukat |
2,8% m.m.
|
6 x 1 L | 5,09 |
-15% | spar | 16.9. - 20.12. |
Trajno mlijeko Dukat Dukat, 6 x 1 L 5,09€ -15%2,8% m.m. |
|||||||||||
| Kiselo vrhnje 'Z Bregov | Vindija |
12% m.m.
|
200 g | 0,79 |
-15% | spar | 16.9. - 20.12. |
Kiselo vrhnje 'Z Bregov Vindija, 200 g 0,79€ -15%12% m.m. |
|||||||||||
| Kava Gloria | Gloria |
mljevena
|
400 g | 7,79 |
-16% | spar | 16.9. - 20.12. |
Kava Gloria Gloria, 400 g 7,79€ -16%mljevena |
|||||||||||
| Maslac 'Z Bregov | Vindija | 250 g | 2,49 |
-16% | spar | 16.9. - 20.12. |
Maslac 'Z Bregov Vindija, 250 g 2,49€ -16% |
||||||||||||
| Kora za roladu | Madame Colette |
Nema s jajima
|
380 g | 4,09 |
-16% | spar | 7.10. - 15.12. |
Kora za roladu Madame Colette, 380 g 4,09€ -16%Nema s jajima |
|||||||||||
| Set mjernih posuda |
Nema
|
2-dijelni, 0,5 L + 1 L, 1 set | 2,99 |
-16% | spar | 7.10. - 15.12. |
Set mjernih posuda 2-dijelni, 0,5 L + 1 L, 1 set 2,99€ -16%Nema |
||||||||||||
| Mesoreznica Simpex 33826 | Simpex Basic |
Nema oštrica od nehrđajućeg čelika od 19 cm, podesiva debljina rezanja od 0 do 15 mm, snaga 150 W, s...
Nema oštrica od nehrđajućeg čelika od 19 cm, podesiva debljina rezanja od 0 do 15 mm, snaga 150 W, s 2 noža
|
1 kom | 49,99 |
-16% | spar | 7.10. - 15.12. |
Mesoreznica Simpex 33826 Simpex Basic, 1 kom 49,99€ -16%Nema oštrica od nehrđajućeg čelika od 19 cm, podesiva debljina rezanja od 0 do 15 mm, snaga 150 W, s 2 noža |
|||||||||||
| Digo kvasac | Digo |
Nema svježi
|
42 g | 0,64 |
-18% | spar | 7.10. - 15.12. |
Digo kvasac Digo, 42 g 0,64€ -18%Nema svježi |
|||||||||||
| Ledolette Ledo | Ledo |
razne vrste
|
800 g | 3,99 |
-20% | spar | 16.9. - 20.12. |
Ledolette Ledo Ledo, 800 g 3,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Božićne salvete |
Nema
|
1 pak | 1,59 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Božićne salvete 1 pak 1,59€ -20%Nema |
||||||||||||
| MIKSER ROBOT KENWOOD | Kenwood |
Nema snaga: 1000 W, broj brzina: 6, zapremina posude: 5 L, 3 lako podesiva nastavka, nastavci perivi...
Nema snaga: 1000 W, broj brzina: 6, zapremina posude: 5 L, 3 lako podesiva nastavka, nastavci perivi u perilici posuđa, planetarno miješanje
|
1 kom | 239,99 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
MIKSER ROBOT KENWOOD Kenwood, 1 kom 239,99€ -20%Nema snaga: 1000 W, broj brzina: 6, zapremina posude: 5 L, 3 lako podesiva nastavka, nastavci perivi u perilici posuđa, planetarno miješanje |
|||||||||||
| Doze za čuvanje namirnica Simpex Professional | Simpex Professional |
-20% popusta razne doze za čuvanje namirnica
|
1 kom | 0,00 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Doze za čuvanje namirnica Simpex Professional Simpex Professional, 1 kom 0,00€ -20%-20% popusta razne doze za čuvanje namirnica |
|||||||||||
| Digitalni toster Simpex Professional 33500 | Simpex Professional |
Nema snaga: 850 W, LCD zaslon, digitalna kontrola, od nehrđajućeg čelika, funkcija odmrzavanja, auto...
Nema snaga: 850 W, LCD zaslon, digitalna kontrola, od nehrđajućeg čelika, funkcija odmrzavanja, automatsko isključivanje, ladica za mrvice, kabel 1 m
|
1 kom | 23,99 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Digitalni toster Simpex Professional 33500 Simpex Professional, 1 kom 23,99€ -20%Nema snaga: 850 W, LCD zaslon, digitalna kontrola, od nehrđajućeg čelika, funkcija odmrzavanja, automatsko isključivanje, ladica za mrvice, kabel 1 m |
|||||||||||
| Peka za kiflice | Spar |
Nema
|
42 x 32 x 1 cm, 1 kom | 11,19 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Peka za kiflice Spar, 42 x 32 x 1 cm, 1 kom 11,19€ -20%Nema |
|||||||||||
| Okvir za pečenje | Spar |
Nema inox, pravokutni s dvije ručke i steznom polugom
|
27,7 x 17,7 x 5 cm, 1 kom | 5,19 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Okvir za pečenje Spar, 27,7 x 17,7 x 5 cm, 1 kom 5,19€ -20%Nema inox, pravokutni s dvije ručke i steznom polugom |
|||||||||||
| Okvir za pečenje | Spar |
Nema inox, okrugli s dvije ručke i steznom polugom
|
18,3 x 16,4 x 8 cm, 1 kom | 3,59 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Okvir za pečenje Spar, 18,3 x 16,4 x 8 cm, 1 kom 3,59€ -20%Nema inox, okrugli s dvije ručke i steznom polugom |
|||||||||||
| Folija aluminijska | Spar |
Nema
|
50 m x 29 cm, 1 kom | 5,59 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Folija aluminijska Spar, 50 m x 29 cm, 1 kom 5,59€ -20%Nema |
|||||||||||
| Zdjela za miksanje | Nije navedeno |
Nema inox, s protukliznom podlogom
|
3,6 L, 24 cm, 1 kom | 9,59 |
-20% | spar | 7.10. - 15.12. |
Zdjela za miksanje Nije navedeno, 3,6 L, 24 cm, 1 kom 9,59€ -20%Nema inox, s protukliznom podlogom |
|||||||||||