provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEDOMAT | Delimano |
Nema kpacitet od 12kg leda dnevno i 8 kockica po ciklusu
|
sivi, kom | 70,00 |
-22% | konzum | 9.10. - 31.10. |
LEDOMAT Delimano, sivi, kom 70,00€ -22%Nema kpacitet od 12kg leda dnevno i 8 kockica po ciklusu |
|||||||||||
| Plavac, Merlot crno vino, Blato | Blato |
Nema crno vino
|
0,75l | 4,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac, Merlot crno vino, Blato Blato, 0,75l 4,49€ -21%Nema crno vino |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Madirazza |
crno vino
|
0,75l | 8,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Madirazza, 0,75l 8,99€ -21%crno vino |
|||||||||||
| Plavac Mali crno vino | Matuško |
crno vino
|
0,75l | 3,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Plavac Mali crno vino Matuško, 0,75l 3,99€ -21%crno vino |
|||||||||||
| Dalmatinski pršut | Pivac |
Nema narezak
|
80g | 2,49 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Dalmatinski pršut Pivac, 80g 2,49€ -21%Nema narezak |
|||||||||||
| PUNJENE PAPRIČICE | Nije navedeno |
Nema blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza
|
1kg | 21,90 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
PUNJENE PAPRIČICE Nije navedeno, 1kg 21,90€ -21%Nema blago ljute, punjene krem sirom, rinfuza |
|||||||||||
| MUŠKAT OTTONEL bijelo vino | Jeruzalem Ormož |
Nema bijelo vino
|
0,75l | 5,99 |
-21% | konzum | 12.10. - 25.10. |
MUŠKAT OTTONEL bijelo vino Jeruzalem Ormož, 0,75l 5,99€ -21%Nema bijelo vino |
|||||||||||
| Leća | Podravka |
Nema
|
400g | 1,49 |
-21% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Leća Podravka, 400g 1,49€ -21%Nema |
|||||||||||
| Ajvar | Podravka |
blagi, ljuti
|
350g | 1,95 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Ajvar Podravka, 350g 1,95€ -21%blagi, ljuti |
|||||||||||
| FINESSE KEKS | Finesse |
Nema odabrane vrste
|
150g-200g | 1,79 |
-21% | konzum | 21.10. - 3.11. |
FINESSE KEKS Finesse, 150g-200g 1,79€ -21%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Finesse keks sendvič | Finesse |
Nema kakao, vanilija
|
500g | 1,79 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Finesse keks sendvič Finesse, 500g 1,79€ -21%Nema kakao, vanilija |
|||||||||||
| Embassy Club Viski | Embassy Club |
Nema
|
0,7l | 8,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Embassy Club Viski Embassy Club, 0,7l 8,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Bailey's Liker | Bailey's |
Nema
|
0,7l | 17,99 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Bailey's Liker Bailey's, 0,7l 17,99€ -21%Nema |
|||||||||||
| Hrana za pse | My Pets |
Nema odabrane vrste, s govedinom
|
1250g | 1,25 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Hrana za pse My Pets, 1250g 1,25€ -21%Nema odabrane vrste, s govedinom |
|||||||||||
| Krizantema Multiflora | Nije navedeno |
Nema u tegli
|
od 23cm, kom | 5,49 |
-21% | konzum | 21.10. - 27.10. |
Krizantema Multiflora Nije navedeno, od 23cm, kom 5,49€ -21%Nema u tegli |
|||||||||||
| Wild Stone tava wok | Tognana |
Nema
|
28 cm, kom | 20,00 |
-21% | konzum | 21.10. - 3.11. |
Wild Stone tava wok Tognana, 28 cm, kom 20,00€ -21%Nema |
|||||||||||
| Arf sredstvo za čišćenje cream, original, citro | Arf |
Nema
|
400ml | 1,89 |
-20% | konzum | 7.10. - 30.11. |
Arf sredstvo za čišćenje cream, original, citro Arf, 400ml 1,89€ -20%Nema |
|||||||||||
| Freixenet Carta Nevada | Freixenet |
pjenušac
|
0,75l | 7,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Freixenet Carta Nevada Freixenet, 0,75l 7,99€ -20%pjenušac |
|||||||||||
| Prosciutto Cotto | Casa Modena |
narezak
|
125g | 1,83 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Prosciutto Cotto Casa Modena, 125g 1,83€ -20%narezak |
|||||||||||
| Camembert sir | Vindija |
Nema meki
|
250g | 3,99 |
-20% | konzum | 12.10. - 25.10. |
Camembert sir Vindija, 250g 3,99€ -20%Nema meki |
|||||||||||