provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gotova jela (Grah s dimljenim mesom, Grah s kobasicom i dr.) | Carnex |
Nema
|
400g | 0,00 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Gotova jela (Grah s dimljenim mesom, Grah s kobasicom i dr.) Carnex, 400g 0,00€ -30%Nema |
|||||||||||
| Rakija | Šimić |
do -30% popusta razne vrste
|
0,00 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Rakija Šimić 0,00€ -30%do -30% popusta razne vrste |
||||||||||||
| Vajkrem Originalni | Sirela |
Nema
|
200 g | 1,59 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vajkrem Originalni Sirela, 200 g 1,59€ -30%Nema |
|||||||||||
| Kikiriki maslac | GO ON |
Nema karamela slana ili kokos
|
350 g | 3,49 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kikiriki maslac GO ON, 350 g 3,49€ -30%Nema karamela slana ili kokos |
|||||||||||
| Čokoladne praline | Gold Edition |
Brandy
|
250 g | 2,99 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladne praline Gold Edition, 250 g 2,99€ -30%Brandy |
|||||||||||
| Bundeva sjemenke | Perfect Day |
Nema golica natural
|
150 g | 1,15 |
-30% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Bundeva sjemenke Perfect Day, 150 g 1,15€ -30%Nema golica natural |
|||||||||||
| Pommes frites | K-Classic |
Nema rezani krumpirići
|
1 kg | 1,59 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pommes frites K-Classic, 1 kg 1,59€ -29%Nema rezani krumpirići |
|||||||||||
| Voćni sok jabuka | Favourites |
Nema mutni
|
5 L | 5,99 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Voćni sok jabuka Favourites, 5 L 5,99€ -29%Nema mutni |
|||||||||||
| Roku Gin | Roku |
Nema gin
|
0,7 L | 24,18 |
-29% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Roku Gin Roku, 0,7 L 24,18€ -29%Nema gin |
|||||||||||
| Kranjska kobasica | Pik Vrbovec |
Nema kobasica
|
300 g | 2,99 |
-28% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kranjska kobasica Pik Vrbovec, 300 g 2,99€ -28%Nema kobasica |
|||||||||||
| Hrana za mačke mokra Jellies | Felix |
Nema odabrane vrste
|
4x80g ili 4x85g | 1,99 |
-28% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrana za mačke mokra Jellies Felix, 4x80g ili 4x85g 1,99€ -28%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Malvazija | VINARIJA PRODAN |
Nema bijelo vino kvalitetno
|
0,75 L | 3,99 |
-27% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Malvazija VINARIJA PRODAN, 0,75 L 3,99€ -27%Nema bijelo vino kvalitetno |
|||||||||||
| Čajno pecivo | K-Classic |
Nema s kokosom
|
300 g | 1,99 |
-27% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čajno pecivo K-Classic, 300 g 1,99€ -27%Nema s kokosom |
|||||||||||
| Salama odabrane vrste | Gavrilović |
Nema čajna kobasica / salama
|
80 g | 1,69 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Salama odabrane vrste Gavrilović, 80 g 1,69€ -26%Nema čajna kobasica / salama |
|||||||||||
| Okruglice Pizza pops | Cekin |
Nema
|
500 g | 4,99 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Okruglice Pizza pops Cekin, 500 g 4,99€ -26%Nema |
|||||||||||
| Njoki | K-Classic |
Nema od svježeg krumpirovog tijesta
|
500 g | 0,95 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njoki K-Classic, 500 g 0,95€ -26%Nema od svježeg krumpirovog tijesta |
|||||||||||
| Spaghetti Bolognese | K-Classic |
Nema
|
1 kg | 3,29 |
-26% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Spaghetti Bolognese K-Classic, 1 kg 3,29€ -26%Nema |
|||||||||||
| Mozart kugle |
Nema
|
264 g | 3,86 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Mozart kugle 264 g 3,86€ -25%Nema |
||||||||||||
| Jack Daniels Liker Honey | Jack Daniels |
Nema liker
|
0,7 L | 19,32 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Jack Daniels Liker Honey Jack Daniels, 0,7 L 19,32€ -25%Nema liker |
|||||||||||
| Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher | Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher |
odabrane vrste
|
1,18 |
-25% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njemačka piva Bitburger, Benediktiner, Erdinger i Krombacher Bitburger, Benediktiner, Erdinger, Krombacher 1,18€ -25%odabrane vrste |
||||||||||||