provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Džem | K-Favourites |
Nema smokva
|
240 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Džem K-Favourites, 240 g 2,39€ -20%Nema smokva |
|||||||||||
| Praline | Roshen |
Nema Classic ili Elegant
|
145-154g | 4,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline Roshen, 145-154g 4,39€ -20%Nema Classic ili Elegant |
|||||||||||
| Vafel rolice | Happy Swing |
razne vrste
|
150 g | 0,99 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vafel rolice Happy Swing, 150 g 0,99€ -20%razne vrste |
|||||||||||
| Kakao praline | Gold Edition |
original
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Kakao praline Gold Edition, 200 g 2,39€ -20%original |
|||||||||||
| Čokoladni prutići | K-Classic |
jagoda ili mliječni
|
200 g | 2,39 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čokoladni prutići K-Classic, 200 g 2,39€ -20%jagoda ili mliječni |
|||||||||||
| Praline | K-Classic |
Nema Choco Flakies ili White
|
250 g | 2,59 |
-20% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Praline K-Classic, 250 g 2,59€ -20%Nema Choco Flakies ili White |
|||||||||||
| Monte desert čokolada | Zott |
Nema desert čokolada
|
4x100 g | 2,09 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Monte desert čokolada Zott, 4x100 g 2,09€ -19%Nema desert čokolada |
|||||||||||
| Debrecinka kobasica | Pik | 440 g | 3,55 |
-19% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Debrecinka kobasica Pik, 440 g 3,55€ -19% |
||||||||||||
| Pureći batak | Vindon |
Nema
|
cca 850 g | 3,89 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Pureći batak Vindon, cca 850 g 3,89€ -18%Nema |
|||||||||||
| Ledeni čaj | Nestea |
Nema negazirano piće, breskva ili šumsko voće
|
1,5 L | 1,45 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Ledeni čaj Nestea, 1,5 L 1,45€ -18%Nema negazirano piće, breskva ili šumsko voće |
|||||||||||
| Tirolska kobasica | Sljeme |
Nema
|
100 g | 0,49 |
-18% | kaufland | 23.10. - 24.10. |
Tirolska kobasica Sljeme, 100 g 0,49€ -18%Nema |
|||||||||||
| Trajno mlijeko | ROSA |
Nema 2,8% m.m.
|
1 L | 0,53 |
-18% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Trajno mlijeko ROSA, 1 L 0,53€ -18%Nema 2,8% m.m. |
|||||||||||
| Vrhnje za kuhanje 20% m.m. | Kravica Kraljica |
Nema vrhnje za kuhanje
|
500 ml | 2,79 |
-17% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Vrhnje za kuhanje 20% m.m. Kravica Kraljica, 500 ml 2,79€ -17%Nema vrhnje za kuhanje |
|||||||||||
| Šunka u ovitku ili kuhana | Pik Vrbovec |
Nema narezak
|
125 g | 1,99 |
-16% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Šunka u ovitku ili kuhana Pik Vrbovec, 125 g 1,99€ -16%Nema narezak |
|||||||||||
| Dimljena pileća prsa | CEKIN |
Nema Dimcek
|
100 g | 0,88 |
-15% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Dimljena pileća prsa CEKIN, 100 g 0,88€ -15%Nema Dimcek |
|||||||||||
| Instant napitak | Cedevita |
Nema razne vrste
|
900 g | 5,69 |
-14% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Instant napitak Cedevita, 900 g 5,69€ -14%Nema razne vrste |
|||||||||||
| Njupalice | LINO |
Nema pileća pašteta ili od tune s mliječnim namazom
|
95 g | 1,19 |
-14% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Njupalice LINO, 95 g 1,19€ -14%Nema pileća pašteta ili od tune s mliječnim namazom |
|||||||||||
| Čaj | FRANCK |
Nema odabrane vrste
|
52 g - 60 g | 1,99 |
-13% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Čaj FRANCK, 52 g - 60 g 1,99€ -13%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Namaz od lješnjaka | Nussano |
Nema
|
750 g | 3,69 |
-13% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Namaz od lješnjaka Nussano, 750 g 3,69€ -13%Nema |
|||||||||||
| Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa Hot Dog | Pavo |
Nema Hot Dog
|
1 kg | 2,39 |
-11% | kaufland | 21.10. - 27.10. |
Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa Hot Dog Pavo, 1 kg 2,39€ -11%Nema Hot Dog |
|||||||||||