provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elektronski lampion | Victoria |
Nema visina cca 23,5, svijetli do cca 60 dana
|
visina cca 23,5 cm | 1,49 |
-37% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Elektronski lampion Victoria, visina cca 23,5 cm 1,49€ -37%Nema visina cca 23,5, svijetli do cca 60 dana |
|||||||||||
| Jastuk | Plodine |
Nema štepani, bijele boje, napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama, dimenzije: cca 50...
Nema štepani, bijele boje, napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama, dimenzije: cca 50x70 cm
|
cca 50x70 cm | 4,99 |
-37% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Jastuk Plodine, cca 50x70 cm 4,99€ -37%Nema štepani, bijele boje, napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama, dimenzije: cca 50x70 cm |
|||||||||||
| Bombonijera | TOFFIFEE |
Nema karamela-lješnjak
|
375 g | 4,99 |
-37% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Bombonijera TOFFIFEE, 375 g 4,99€ -37%Nema karamela-lješnjak |
|||||||||||
| Tanjur za posluživanje | BORMIOLI ROCCO |
Nema za posluživanje
|
28x21 cm | 2,29 |
-37% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Tanjur za posluživanje BORMIOLI ROCCO, 28x21 cm 2,29€ -37%Nema za posluživanje |
|||||||||||
| Passata pasirana rajčica | Oho! |
Nema
|
500 g | 0,49 |
-37% | plodine | 23.10. - 25.10. |
Passata pasirana rajčica Oho!, 500 g 0,49€ -37%Nema |
|||||||||||
| Set magičnih krpa | Fino |
Nema za čišćenje svih površina; materijal: poliester
|
5x, 40x40 cm | 2,59 |
-39% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Set magičnih krpa Fino, 5x, 40x40 cm 2,59€ -39%Nema za čišćenje svih površina; materijal: poliester |
|||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rub...
Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja
|
23,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 23,99€ -40%Ultramax - kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom - navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| Tava za kestene s drvenom ručkom |
Nema promjera 27 cm
|
27 cm | 5,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Tava za kestene s drvenom ručkom 27 cm 5,99€ -40%Nema promjera 27 cm |
||||||||||||
| Komplet za čišćenje podova | Vileda |
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici ...
Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja
|
21,99 |
-40% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Komplet za čišćenje podova Vileda 21,99€ -40%Nema Ultramax, kanta s cjedilom, brisač poda s drškom i okretnim zglobom, navlaka periva u perilici rublja |
||||||||||||
| LED svijeća | Nije navedeno |
Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije
|
1,19 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
LED svijeća Nije navedeno 1,19€ -40%Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije |
||||||||||||
| Riža | Scotti |
Nema Arborio
|
1 kg | 2,95 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Riža Scotti, 1 kg 2,95€ -40%Nema Arborio |
|||||||||||
| Pesto basilico | Barilla |
Nema veganski umak
|
195 g | 2,75 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pesto basilico Barilla, 195 g 2,75€ -40%Nema veganski umak |
|||||||||||
| Ketchup blagi | Oho! |
Nema blagi ketchup
|
500 g | 0,89 |
-40% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Ketchup blagi Oho!, 500 g 0,89€ -40%Nema blagi ketchup |
|||||||||||
| Daske za rezanje ili posluživanje | KESPER |
Nema za rezanje i posluživanje
|
odabrani proizvodi | 0,00 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Daske za rezanje ili posluživanje KESPER, odabrani proizvodi 0,00€ -40%Nema za rezanje i posluživanje |
|||||||||||
| Šalica |
porculan
|
380 ml | 2,39 |
-40% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Šalica 380 ml 2,39€ -40%porculan |
||||||||||||
| LED svijeća |
Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije
|
1,39 |
-41% | plodine | 14.10. - 27.10. |
LED svijeća 1,39€ -41%Nema žuti plamen, izvor napajanja: 2 x AA baterije |
|||||||||||||
| Refil za turbo mop | Vileda |
Nema za čišćenje podova
|
1x | 8,49 |
-41% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Refil za turbo mop Vileda, 1x 8,49€ -41%Nema za čišćenje podova |
|||||||||||
| Čokolada | SCHOGETTEN |
Nema karamela cheesecake ili trešnja-hibiskus
|
100 g | 0,99 |
-43% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Čokolada SCHOGETTEN, 100 g 0,99€ -43%Nema karamela cheesecake ili trešnja-hibiskus |
|||||||||||
| Set za čišćenje podova | Vileda |
Nema teleskopska drška s mogućnošću vješanog nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje tež...
Nema teleskopska drška s mogućnošću vješanog nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje teže dostupnih mjesta kanta s cjedilom i otvorom na prednjoj strani
|
29,99 |
-43% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Set za čišćenje podova Vileda 29,99€ -43%Nema teleskopska drška s mogućnošću vješanog nastavak za čišćenje s okretnim zglobom za čišćenje teže dostupnih mjesta kanta s cjedilom i otvorom na prednjoj strani |
||||||||||||
| BIO pasata | LIVE FREE & ORGANIC |
Nema pasirana rajčica
|
690 g | 1,39 |
-44% | plodine | 22.10. - 4.11. |
BIO pasata LIVE FREE & ORGANIC, 690 g 1,39€ -44%Nema pasirana rajčica |
|||||||||||