provjerite gdje su danas najniže cijene iz akcijskih letaka i uštedite na svakodnevnoj kupnji.
| Proizvod | Proizvođač | Opis | Pakiranje | Cijena | Popust | Trgovina | Razdoblje | Letak | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tablete za strojno pranje posuđa | Finish |
Nema All in one Lemon
|
110 komada | 14,99 |
-57% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Tablete za strojno pranje posuđa Finish, 110 komada 14,99€ -57%Nema All in one Lemon |
|||||||||||
| Dodatno punjenje Air Max | Bison |
sakupljač vlage, lavanda ili neutralan miris
|
2,39 |
-56% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Dodatno punjenje Air Max Bison 2,39€ -56%sakupljač vlage, lavanda ili neutralan miris |
||||||||||||
| Toster | MAISON |
Nema za pripremu hrane
|
9,99 |
-54% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Toster MAISON 9,99€ -54%Nema za pripremu hrane |
||||||||||||
| Sakupljač vlage | Bison |
kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³
|
450 g | 4,59 |
-52% | plodine | 21.10. - 3.11. |
Sakupljač vlage Bison, 450 g 4,59€ -52%kutija i punjenje, zapremnina cca 450 g, pogodan za prostore do 30 m³ |
|||||||||||
| Nadmadrac Lavanda | Lavanda |
Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem, dimenzije: cca 90x200x6 cm
|
90x200x6 cm | 39,99 |
-50% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Nadmadrac Lavanda Lavanda, 90x200x6 cm 39,99€ -50%Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem, dimenzije: cca 90x200x6 cm |
|||||||||||
| Nadmadrac Lavanda | Lavanda |
Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem
|
160x200x6 cm | 64,99 |
-50% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Nadmadrac Lavanda Lavanda, 160x200x6 cm 64,99€ -50%Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| Nadmadrac Lavanda | Lavanda |
Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem
|
180x200x6 cm | 74,99 |
-50% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Nadmadrac Lavanda Lavanda, 180x200x6 cm 74,99€ -50%Nema memory pjena, štepana navlaka s patentnim zatvaračem |
|||||||||||
| Pašteta u tubi | Rio Mare |
Nema odabrane vrste
|
100 g | 1,79 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pašteta u tubi Rio Mare, 100 g 1,79€ -50%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Kapsule za pranje rublja | Persil |
Nema Color ili Universal
|
60 komada | 13,99 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kapsule za pranje rublja Persil, 60 komada 13,99€ -50%Nema Color ili Universal |
|||||||||||
| Sladoled | Gelatino |
Nema kornet čokolada ili vanilija
|
120 ml | 0,39 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Sladoled Gelatino, 120 ml 0,39€ -50%Nema kornet čokolada ili vanilija |
|||||||||||
| Deterdžent za ručno pranje posuđa | Jar |
Nema odabrane vrste
|
660 - 900 ml | 2,09 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar, 660 - 900 ml 2,09€ -50%Nema odabrane vrste |
|||||||||||
| Kuhinjski ručnici | FIORI DI CARTA |
Nema
|
2 role | 1,99 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Kuhinjski ručnici FIORI DI CARTA, 2 role 1,99€ -50%Nema |
|||||||||||
| Pistacija | MARJAN VOĆE |
Nema pečena slana
|
400 g | 5,89 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Pistacija MARJAN VOĆE, 400 g 5,89€ -50%Nema pečena slana |
|||||||||||
| Gel za tuširanje | NIVEA |
Nema za tuširanje
|
500 ml | 3,19 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Gel za tuširanje NIVEA, 500 ml 3,19€ -50%Nema za tuširanje |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Violeta |
Nema Color ili Black
|
66 pranja, 3,96 l | 5,99 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Violeta, 66 pranja, 3,96 l 5,99€ -50%Nema Color ili Black |
|||||||||||
| Sredstvo za pranje poda | Ajax |
PLATI MANJE Plodine CARD odabrane vrste
|
1 l | 1,84 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Sredstvo za pranje poda Ajax, 1 l 1,84€ -50%PLATI MANJE Plodine CARD odabrane vrste |
|||||||||||
| Deterdžent za pranje rublja | Meri Merino |
Nema Black, Color, Sensitive, White odabrane vrste
|
2,7 l | 5,89 |
-50% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Deterdžent za pranje rublja Meri Merino, 2,7 l 5,89€ -50%Nema Black, Color, Sensitive, White odabrane vrste |
|||||||||||
| Parni čistač | Vileda |
Nema model 3.0, snaga: 1550 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,4 l, zagrijavanje u 15 sekundi, za sve...
Nema model 3.0, snaga: 1550 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,4 l, zagrijavanje u 15 sekundi, za sve vrste podova, uništava do 99,9% bakterija
|
69,99 |
-47% | plodine | 14.10. - 27.10. |
Parni čistač Vileda 69,99€ -47%Nema model 3.0, snaga: 1550 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,4 l, zagrijavanje u 15 sekundi, za sve vrste podova, uništava do 99,9% bakterija |
||||||||||||
| Tjestenina | Granoro |
Nema Canneloni
|
250 g | 0,79 |
-45% | plodine | 21.10. - 27.10. |
Tjestenina Granoro, 250 g 0,79€ -45%Nema Canneloni |
|||||||||||
| BIO pasata | LIVE FREE & ORGANIC |
Nema pasirana rajčica
|
690 g | 1,39 |
-44% | plodine | 22.10. - 4.11. |
BIO pasata LIVE FREE & ORGANIC, 690 g 1,39€ -44%Nema pasirana rajčica |
|||||||||||